Söker en diskret och respektfull man i Katrineholm med eget boende. Helst ska du vara ordningsam och ha en stabil vardag samt kunna träffas för en skön stund utan krav. Jag älskar oralt (ge och få) och ser gärna att du är likadan. Eftersom detta är en liten stad finns det risk att vi känner varandra sen tidigare eller har gemensamma bekanta. Desto större anledning att vi båda håller detta diskret. OBS kommer inte svara på killar som bor i närheten av Katrineholm och vill träffas. Pusspuss
Söker en älskare för en lånvarig relation
Län: Västernorrlands länSöker: Älskare (Man) 26-36 år
Intresserad av: Långa förspel, Analt, Oralsex, Facesitting, Hämningslös sex.
Antal foto: 4 Antal video: 0
Om mig: Sexdocka, Orakad tjej, Kurvig kvinna, Nymfoman, Erfaren milf.
Om dig: Hård kuk, Muskulös, Gift man, Hingst, Hög sexlust.
Senast inloggad: 2026-10-09 13:48:57

Hej. Jag bor i Katrineholm och letar efter samma sak som du. Skulle vara trevligt att träffas för en skön stund tillsammans. Är 27 år och älskar också oralt samt att ge. Är noga med att vara diskret så mig kan du lita på.
Hej!
Kanske jag är alldeles för ”rak på sak”, men får jag bjuda ut dig på en mysig och god middag med ett glas vin i kväll? Jag är på tjänsteresa och skall stanna i Katrineholm tills imorgon. Längtansfulla kramar
Hej på dig! Jag letar efter samma sak som du och bor i Katrineholm. Jag är 21 år gammal och jag vill att vi ska träffa först sen vi kan lära känna varandra.
Hej bor i flen .men vill vi träffas i min bil. Vardagar o söndagar.ring 07021290 42
Hej bor nära sjukhuset i Katrineholm. Eget boende 58 o kåt söker en kk.